Vodní Brána

Lokalizacja:

Via ferrata znajduje się na terytorium Republiki Czeskiej w pobliżu miasta Semilli

Trudność:

Trzy trasy o zróżnicowanym stopniu trudności. Od A do E

Specyfikacja:

Jest to via ferrata ćwiczeniowa, nadająca się jako sprawdzenie swoich możliwości

Opis Via Ferraty

Nie musisz być wytrenowanym alpinistą, aby przeżyć ekscytującą wspinaczkę skalną w przepięknym plenerze. Via ferrata Vodní brána jest doskonałą ferratą treningową, które znajdują się w okolicy miasta Semily.

Długość via-ferrat nieznacznie przekracza 100 metrów, a przewyższenie to około 75 metrów nad doliną rzeki Jizery. Znajdują się tu trzy via ferraty o zróżnicowanej skali trudności. Od najłatwiejszej o trudności A/B, poprzez środkową o trudności B z kilkoma trudniejszymi odcinkami o trudności C. Najtrudniejszy wariant to głównie o trudności C/D z najtrudniejszym miejscem o trudność E. Zejście poprowadzone jest ścieżką leśną bezpośrednio na punkt startowy.

Oprócz samych via-ferrat jest również przerzucony nad 10 metrową „czeluścią” linowy most. To na nim  można zmierzyć się z własnymi lękami i słabościami, a po przejściu czujemy mega satysfakcję.

Jest to doskonałe miejsce aby zmierzyć z żelaznymi drogami. Tutaj możemy sprawdzić czy ferraty to jest co misie lubią najbardziej. Możemy tez tu podszkolić swoje umiejętności i oswoić się z ekspozycją oraz wysokością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *