Ogólne Zasady

  • W ramach wpisowego oferujemy: kask,  oświetlenie czołowe (tzw. czołówka), opieka przewodnika, spodnio-buty (tzw. OP1), rękawice, pakiet startowy z upominkiem,  pyszna kawka po „hiszpańsku”, słodki poczęstunek od „mamy Gieni”.
  •  Co należy posiadać ze sobą: odzież adekwatna do podziemi czyli odporna w wilgoć, ciepła, taka której nie będzie żal nam ubrudzić czy zniszczyć,  buty typu trampki na wejście pod ziemię,  jeśli mamy to wysokie kalosze pod kolano, rękawiczki robocze lub ogrodowe, jeśli posiadamy wodery lub OP1 to jak najbardziej można zabrać, kiełbaski na ognisko, ubezpieczenie NNW – we własnym zakresie, ewentualnie czyste spodnie i bluzę na przebranie oraz dodatkowe skarpety.
  • Jeśli nie wiesz gdzie się ubezpieczyć, nie wiesz ile to kosztuje, nie masz czasu się tym zająć, oto nasza ściągawka dla Ciebie i kontakt do naszego agenta ubezpieczeniowego Małgorzata Gaweł – Wojciechowska numer telefonu +48 607-123-243
  • Guroholicy ekstremalne eksploracje zastrzega, że w razie niekorzystnych warunków pogodowych wędrówka może być przeniesiona na inny termin lub odwołana.

Komercyjne Jaskinie