Kontakt

Małgorzata Orlik-Kowalczyk

Małgorzata Orlik – Kowalczyk „Orliczek”

+ 48 502 160 929

Specjalizacja:  wyszukiwanie i tworzenie coraz to nowych i śmielszych projektów eksploracji, speleologia, techniki linowe, via ferraty, podziemia wszelakie, miksowanie na facebook’u, w lepszym lub gorszym wydaniu marketing.

Uprawnienia: Przewodnik UIMLA; Przewodnik Sudecki; Przewodnik po Dreźnie i Pradze, Pilot Wycieczek.

Mariusz Wojciechowski

Mariusz Wojciechowski „Maniek”

+ 48 609 188 558

Specjalizacja: pasjonat i eksplorator kompleksów Riese. Stare kopalnie i poszukiwawcze sztolnie nie mają przed nim tajemnic, nasz kamerzysta i wspaniały gawędziarz, nie stroni od via ferratowych perełek, spec od załatwiania rzeczy niemożliwych, złota rączka.

Małgorzata Wojciechowska

Małgorzata Wojciechowska „Gawronek”

+ 48 607 123 243

Specjalizacja: wszak najważniejsza jest księgowa, parzy najlepszą kawę na świecie, operuje naszym Instagramem, służy zawsze wsparciem i pomocą w tym tą pierwszą, nasz dobry anioł ale i kierowca, dopina wszystko na ostatni guzik, ma zawsze piecze nad całością, jak przystało na prawdziwego kierownika.

Mariusz Kowalczyk

Mariusz Kowalczyk „mario-avario”

+ 48 509 544 993

Specjalizacja: na skale czuje się jak w wodzie, via ferraty to mój konik, dobrze orientuje się w terenie, techniki linowe, wspinaczka skałkowa, przy nim pokonasz każdą trudność, dobra dusza dodająca otuchy, odwagi i wiary w siebie, operator naszej strony internetowej, jednym słowem człek niezbędny.
Mam dwie miłości: Góry i Pragę. Niestety górskie wojaże to już historia. Brak bratniej duszy. Pozostaje mi Praga, którą bardzo kocham. Zapraszam więc do praskiej krainy pełnej tajemnic i zaskakujących historii.