Guroholickie Wyprawy

Góry to nasze miejsce w którym lubimy przebywać. Tu spędzamy każdą wolną chwilę i kiedy tylko jest to możliwe eksplorujemy górskie przestrzenie.  Uwielbiamy turystykę ekstremalną podążając tam gdzie nie zaprowadzą nas żadne biura turystyczne. Biorąc udział w naszej wyprawie będziesz mógł doznać niezapomnianych wrażeń, oraz miło spędzić z nami czas. Zresztą zobacz gdzie już byliśmy i co się działo – poczytaj poniżej.

Via - Ferraty nad Gardą

via-ferraty
Termin Wyprawy: 25-29 marca 2023 r. Koszt Wyprawy: 1 700,00 zł; cena obejmuje koszty przejazdu (paliwo, opłaty drogowe i parkingowe), nocleg w warunkach turystycznych, wypożyczenie sprzętu wraz z instrukcją obsługi, logistykę wyprawy, ubezpieczenie od sportów ekstremalnych. Baza Noclegowa: dwa apartamenty: męski i damski w Residence Monica link >>>
Miejsca zbiórki: Legnica 005, Jelenia Góra 120.

Sentiero delle LasteProgram wyprawy:
– 25 marca: Przejazd do Riva del Garda i na rozgrzewkę via-ferrata Sentiero del Colodri, następnie zakwaterowanie.
– 26 marca: wejście na Cima Capi 909 m n.p.m. via-ferratą: Fausto Susatti oraz zejście via-ferratą: Mario Folettii.  Po przerwie w Arcioni Bivouac kolejnym naszym szczytem będzie Cima Rocca 1 089 m n.p.m. na który wejdziemy via-ferratą: Sentiero dei Camminamenti; powrót drogą zejściową do Arcioni Bivouac i zejście via-ferratą: Sentiero delle Laste. Powrót do bazy noclegowej.
– 27 marca: Naszym celem będzie Sima Sat 1 245 m n.p.m., na który wejdziemy Via Ferrata dell’Amicizia.
– 28 marca: Via-Ferrata Rio Sallagoni oraz malowniczy wąwóz Cascate del Varone.
– 29 marca: wymeldowanie, Via-Ferrata Burrone Giovanelli na pożegnanie i droga powrotna, przyjazd w godzinach późnonocnych lub wczesno-porannych 30 marca.

Archiwum

Guroholickich Wypraw

2023 r.

Via - Ferraty nad Gardą

guroholicy